O wydarzeniu

W dobie pandemii i przyspieszającego tempa życia, młodzi ludzie tracą grunt pod nogami. Trudno jest w dzisiejszym świecie odnaleźć swoją drogę życiową, zbudować swój system wartości i nie zagubić się w gąszczu zalewających nas informacji. Celem obozu dla młodych mężczyzn (wiek 18-24lat) jest złapanie chwili spokoju, w oderwaniu od wszechobecnych smartphonów, internetu i massmediów. To czas na “zatrzymanie się” – przemyślenie dokąd zmierzam i czy na pewno chcę tam dotrzeć. To czas refleksji i warsztatów rozwojowych pod okiem doświadczonych: psychologa, coacha i instruktora. To także czas na rozładowanie energii w trakcie wielu zadań terenowych, gier zespołowych i wyzwań grupowych. To możliwość poznania innych sensownych młodych ludzi, zadziergnięcie nowych przyjaźni i… spojrzenie na życie z innej perspektywy.

Tegoroczna edycja obozu dla młodzieży przebiega pod hasłem “Mężczyzna, który…czuje”.

W trakcie obozu będziemy koncentrować się na rozwijaniu szeroko rozumianej inteligencji emocjonalnej i umiejętności społecznych a w szczególności:

  • istota, funkcje i ekspresja emocji
  • rozpoznawanie emocji w ciele
  • przeżywanie i radzenie sobie z emocjami negatywnymi
  • “męskie emocje” – czy mogę być silny i mieć swoje słabości
  • jak korzystać z zdrowej złości – asertywność

link do strony dla młodzieży: wykujcharakter.pl

PROWADZĄCY:

Maciej Kamiński

Jestem doradcą personalnym i coachem z powołania, z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w biznesie w tym kilkunastoletnim jako menadżer w jednej z czterech największych grup energetycznych w Polsce. Uwielbiam wspierać, zachęcać i motywować innych do rozwiązywania swoich problemów, znajdowania odpowiedzi na ważne pytania i poszukiwania inspiracji do zmiany. W trakcie studiów magisterskich SWPS Sopot – kierunek: Psychologia. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci.

 

Andrzej Wróblewski

Psycholog od ponad 15 lat. W swojej pracy w gabinecie pomaga ludziom odnaleźć odwagę żeby spotkać się zarówno ze swoją słabością jak i siłą i odnaleźć siebie i swój potencjał. Szczególnie fascynuje go i inspiruje praca z mężczyznami. Zawsze zadziwia go ile siły i spełnienia można znaleźć w eksplorowaniu i odkrywaniu własnej męskiej tożsamości. Prywatnie jest mężem i ojcem trójki dzieci.

 

 

Marek Kaczeński 

Ukończył Kurs o Rodzinie o specjalności Mediator Kurator a obecnie studiuje Pedagogikę opiekuńczo wychowawcza z terapią uzależnień. Od kilkunastu  lat wyjeżdża z dziećmi i młodzieżą na kolonie i obozy jako wychowawca. Zaangażowany w liczne działania społeczne. Prowadzi zajęcia wspierające i motywujące w domu dziecka i domu samotnej matki oraz przy kościele. Zainicjował w województwie Pomorskim interdyscyplinarne działania wspierające rodziny z osobami z F. A. S. Obecnie wraz z środowiskiem naukowym chce stworzyć  program wsparcia dla młodzieży z depresja i myślami samobójczymi. Działa na rzecz wsparcia dziecka i rodziny w wielu fundacjach i stowarzyszeniach.Aktywnie uprawia  piłkę nożną  i bieganie. Mąż i ojciec dzieci biologicznych i przysposobionych.

 

POPRZEDNI OBÓZ:

CO MÓWIĄ O OBOZIE JEGO UCZESTNICY:

 

Jako uczestnik ostatniej edycji polecam z całego serca – takich rzeczy, w takiej ekipie nie robi się codziennie, a przede wszystkim – nie zapomina. Taki rodzaj doświadczenia ciężko opisać, to trzeba po prostu przeżyć. Widzimy się na obozie :))

PIOTR GRZĄDZIELA

 

 

O zapisach

W tej edycji przewidujemy 20-osobowy skład grupy młodzieżowej + 3 instruktorów.

Koszt uczestnictwa: 2 000 zł do końca marca i 2500 zł po tym terminie

KONTAKT: kontakt@korelacje.com.pl